Aliance Duna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rozhovor s xcomem po icq

2 posters

Goto down

rozhovor s xcomem po icq Empty rozhovor s xcomem po icq

Příspěvek  Leto Atreides Wed Jan 30, 2008 12:49 am

Tadz je poje icq rozprava s diplomatem XCOMu. Spojenectvi nebude, nefugovalo bi to a pro ne je to nevihodne mit s nami DoN. Omlouvam se ze jsem to neprotridil



Leto ‎(20:54):
cus.
Smrtka GT ‎(20:56):
zdravím odkud se známe?
Leto ‎(20:56):
jsem Leto
Leto ‎(20:57):
uz vis?
Smrtka GT ‎(20:57):
už to vidím včera jsem si uložil tvoje ICQ mám tě ověřeného
Leto ‎(20:58):
tak fajn
Smrtka GT ‎(20:58):
velitel alience Dune pokud se nepletu že?
Smrtka GT ‎(20:58):
takže mužem jednat
Leto ‎(20:58):
jasan, a ja ma tu cest s diplomatem X-Comu
Leto ‎(20:59):
takze co je na stole
Smrtka GT ‎(20:59):
vím o tom že jeden z našich hráču s se nám ozval přesně řečeno dal hlasování na foru x-comu ohledně spojenectví to je všechno co o tom vím přibližně
Smrtka GT ‎(21:00):
napřed bych probral ten úvod pak bych se zaměřil na to co si mužem nabídnout a pak z toho udělat nějaký závěr
Leto ‎(21:01):
Co si muzeme nabidlout... Tak predne se ceka spoluprace, komunikace a loajalita...
Leto ‎(21:02):
Duna ma vliv predne v 5G
Leto ‎(21:03):
dalsi galaxie jsou osidleny velmi ridce a slabe
Smrtka GT ‎(21:04):
x-com má velkou sílu v 2Galaxii a vzhledem k integraci alience SPa ( ve které jsem byl puvodně) do x-comu se přesunuly i hodně schopní hráči do 4Galaxie dalo by se říct že ve 2galaxii si jen málo co na nás troufne
Leto ‎(21:06):
jen tak pro prehled, vis kdo je hlavni v jinych galaxiich?
Smrtka GT ‎(21:06):
z aliencí? bohužel netuším
Smrtka GT ‎(21:06):
já sám útočím na skoro každou alienci a je mi celkem jedno zda jsou top 999 nebo v top 1
Leto ‎(21:07):
jste spise expanzivni aliance, taky na to mate silu
Leto ‎(21:08):
dunu jsem zalozil s kamarady, ale ti uz nehraji.
Leto ‎(21:08):
pokud se lidi dobre neznaji tak se pak veci domlouvaji hur
Leto ‎(21:09):
posledni dodou jsme meli problemy s C2 ale pak nas nechali
Leto ‎(21:09):
pomahali PGA
ted nas obcas zkousej farmit
Smrtka GT ‎(21:09):
stím souhlasím c2? snimi jsme měly taky problémy ale myslím že kdyby si to ještě párkrát zkusily tak si to snimi mužem vyříkat
PGA vás napadá?
Leto ‎(21:10):
nene ta je v poho, jednou to na me taky zkousel jede, ale byl jsem online (neco jako s tebou)
Smrtka GT ‎(21:11):
no já jsem byl v obležení PGA jeden týpek mi napadl 100 Recyklátoru což mě naštvalo tak jsem si je od nich vzal zpátky si možná viděl jak tu v sektoru 4:113 bylo asi 5 jejich hráču po týdnu to vzdaly
jednou jsem jim za to pukl dvakrát jednoho hráče
Leto ‎(21:13):
to nastve
jak vazne berete ogame?
ja treba s rezervou, nenecham se farmit. FS delam a rad pokecam s hraci, i nepriteli.
ale uz nebudu asi delat nejaky utoky ve tri rano nebo cekat jak utok dopadne do peti...vis co myslim
Smrtka GT ‎(21:18):
řeknu ti muj osobní názor který má hodně lidi z x-comu stejný raději být málo početná alience ve které jsou všichni lidi hodně shopní už uvažuji že nahodím návrh x-comovy aby přijmál hráče od 80.000 bodu ikdyž sám vyřizuji přihlášky
no já jsem dřív něco takového dělal až me jeden týpek ve 3hodiny ráno pěkně vypekl
Leto ‎(21:22):
mam v alianci par slusnych hracu a tvorime dobrou partu. Je tu vicemene demoktacie, ale ja a Kewik mame pravo veta a nasi autoritu lidi respektujou.
je fakt ze mam taky radeji aktivni hrace, ale o ty je
Smrtka GT ‎(21:23):
právě
Leto ‎(21:25):
moje ali nehleda spojence pro pomoc v utocich. Mame urcity styl hrani, ktery uz se tezko zmeni. Myslim ti ze hraci jsou uz rozdeleny, v ramci alianci, a pracujes s tim co mas
primarne hledam spojence ve smyslu pratelstvi...
zni to sice divne v ogame. Ale hrat se da i tak, ze nebudes cilene drancovat slabe aliance
spojenectvi zalozene na jakesi zadosti, ktera se schvali a pak se to vystavi na strance ali je jak vime na dve veci
Smrtka GT ‎(21:30):
no jestli vám jde jen o to abychom na vás neutočily tak tohle zařídit bych sice dokázal ale hodně lidi z x-comu mi řekhle hlášku hele co blbneš já na Dune hodně farmím proč bych jako na ně neměl útočit?
Leto ‎(21:30):
vas je asi 38 ze?
chce to mit nejakou politiku, kterou budou vsichni respektovat
jestli jedete na to co jsem psal, vlastne na sebe a farmite co se da, tak je jasne ze se jim to libi nebude
proto se ted bavime abychom si ujasnili urcite veci...
Smrtka GT ‎(21:33):
pravda je ta že vaše alience má pruměr bodu na hráče ehm podívám se
53k bodu což není zase tak hrozný na to že je vás 29
Leto ‎(21:34):
mame prvich 10 hracu do 80k, se kteryma je slusna domluva
ostatni tvori kolektiv, ve kterym si sprijemnujem hrani
jinak by byla nuda
Smrtka GT ‎(21:35):
x-com nebude brát spojenectví vážně dokud nebudete silní a pomáhat nám to je pořád stejné a pokud naši hráči na vás farmí tak je to jen protio že vaši hráči si ty zdroje nedokáži ohlídat a pokud si je neohlídají před našimi hráči jak si je ohlídají před hráči ostatních aliencí?
x-com má top 10 hráču od 150k bodu? tuším zprávě joo je to možný
co tu vaši alienci trošku pročistit? nebo co se rovnou přesunout do naši alience já vím že jsi zakladatel vaši alience ale stejně když vaše ali moc nefunguje tak co se dá dělat
Leto ‎(21:39):
v nasi alianci funguje velka vernost.
myslim ze vetsina hracu, kterych si u nas vazim by s koncem Duny skoncila i hrani.
mame zavedene a fungujici forum, zname se od zacatku.
nase ali od spojencu vyzadovala vlastne podporu v hrani jako takovem
Smrtka GT ‎(21:43):
to je velmi chvalitebné alience která drží při sobě
Leto ‎(21:43):
samozrejme ze do toho patri i spolecne utoky
ale podle me je dulezita i informovanost o deni vesmiru
Leto ‎(21:44):
vic lidi vic zjisti
Informace jsou krom 5G dalsi vec, kde bychom byli k uzitku.
Leto ‎(21:45):
mate vubec hrace v 5G?
Smrtka GT ‎(21:47):
v 6G myslím že máme ale v 5G oficálně ne ale vím že jeden zmých dobrých kámošu tam hodně farmařil

abychom se k něčemu dobraly spojenectví by bylo tak že by od vás snámi spolupracovalo asi 8um hráču jak v APP utocíh tak i obraně a ostatní od vás by držely notu a zpívaly stejnou písničku ikdyž by se nepodílely na dění?
Leto ‎(21:49):
i tak se to da rici.
Leto ‎(21:50):
a xcom by za nas podnikal odvetny utoky v jinych galaxiich? Nekdy by stacila i diplomacie... upozorneni a tak
Smrtka GT ‎(21:52):
naši hráči jdou po dobrých cílech budete dobrý cil podojíme vás nebudem to brát osobně prostě jen vás oberem
x-com mi říkal včera větu: Bud je někdo snámi a makáme spolu na společné věci nebo je náš nepřítel
Leto ‎(21:53):
mi jsme vzasade mirumilovnejsi
Smrtka GT ‎(21:56):
já jsem puvodně byl ve SPa tozn Sparta šlo tam o to bud jsi lovec nebo kořist a to se vě me zachovalo i v x-comu prsotě já bojuji ty jsi měl štěstí že jsem se rozhoupal s útokem tak pozdě jinak jsem už to plánoval na tebe ztráty bych měl 600k zdroju už jsem to málem vyslal na tvoji letku pak jsem si řekl oki počkám ještě chvili kámoš se sem přesune a dáme te společně stejně jsi byl je na 50 Recyklátoru včera jsem viděl tu tvoji planetu lakavý cil pěkná obrana no nic tak jsem si řekl že ti aspoň proničím obranu abych až uděláš chybu ti tu letku zničl s menčíma ztrátama pak ses mi ozval a já ti vyhověl
Smrtka GT ‎(21:57):
nic proti tobě nemám opravdu nic jen jsi dřív nechával často doma letku což se mi libilo a chtěl jsem se toho chopit
Smrtka GT ‎(21:58):
hmm super tak jsem asi nasral alienci _MA_
Leto ‎(21:58):
jestli myslim tech 37 BC tak uz mi je sejmu voccha nebo jak se jmenuje
Smrtka GT ‎(21:58):
fakt? jak já jsem mu o tobě neříkal sakra jsem si tě nechával pro sebe hold škoda
Smrtka GT ‎(21:59):
upřímnou soustrast
Leto ‎(22:00):
ale to je steva kdyz nedelam Fs. ty jsem mel jen na farmeni icek
snad si nemyslis ze to je moje hlavni letka..
Smrtka GT ‎(22:00):
no podle počtu bodu jsem to bral že ano
Leto ‎(22:01):
to ne, tu letku si ta planeta postavila sama z dolu a farmeni
Leto ‎(22:04):
ktera aliance je vam nejblize?
myslim na kterou se muzete kdykoli obratit?
Smrtka GT ‎(22:04):
nějak mi dochází čas takže na čem se dohodnem? která? no x-com
Smrtka GT ‎(22:05):
nepotřebujem pomoct jeden z mých kámošu se snažil semnou vyjednat spojenectví s alienci Asgardi a x-com byl všeobecně pro ale Asgardi se rozpadají
Leto ‎(22:05):
necekal jsem ze do dopadne uz dneska. jeste se tu na ICQ podkame ne?
Leto ‎(22:07):
Asgardu je mi lito. Byli silni.
Smrtka GT ‎(22:08):
jasně, zatím podle toho co jsme si řekly ti mužu říct že spojenectví z naši stránky opravdu nemáme zájem mě jsi zatím nepřesvědčil, nemužu ti slibit že vás nechám na pokoji ani ti neslibím že vaši alienci budem extra ničit prostě zachovávám tak jako předtím neutrální postoj pokud mě nenapadnete nepujdu po vás pokud nebudete mít nějaké pěkné zdroje které by se mi hodily nechám vás na pokoji

Ano byly silní ale jednat snimi asi měsíc jednu pitomoou dohodu to už byl i na mě moc
Leto ‎(22:11):
do spojenectvi se nijak nehrnu a chapu vase postoje. Nicmene budu rad kdyz mezi nami nebudou nejake neprijemne vztahy. Farmeni moji ali ti schvalit nemuzu a nechci , ale nase blbost pokud vam k tomu dame prilezitost. Nic osobniho... Jen hra...
Smrtka GT ‎(22:13):
já kdyžtak mužem si mezi sebou udělat takovou dohodu teď například mám cil na 150 Recyklátoru ale nestačím na něj bohužel kámoš není online takže hold smula mužem kdyžtak si občas pomoct není problém
ale za jednání členu x-comu se nemužu zaručit což jistě chápeš
Leto ‎(22:15):
pro me neni problem pomoci, pokud budu mit prostredky a cas a pokud to nebude v rozporu s politokou aliance
Smrtka GT ‎(22:16):
vidíš ty jsi limitován já si klidně mužu zaútočit na hráče top 1 a co se stane? nic prostě hold zautočím si mít hodně spojenecu to není dobre to ti dost eliminuje cíle
proč ty cíle které jsem dřív ničil už nežijí? ach jo zase abych si hledal nové farmy
Leto ‎(22:17):
taky mi chybi hanri
ja nemam na ogame tolik casu.
jinak bych se ze vseho asi zblaznil
Smrtka GT ‎(22:18):
já právě taky ale co občas si někoho puknu jeden týpek v neděli mě sral tak jsem si něj posvítil měl ztráty v hodnotě 28 Milionu
Leto ‎(22:18):
Jeste se te musim oficialne zeptet, jak to vidis s moznoszi DoNu?
Smrtka GT ‎(22:19):
vidím to špatně bud pravoplanté spojenectví nebo nic, to bychom přišly jen o možnost napadat hráče byly bychom něčím limitování
tady v tomto koutku vesmíru to hooodně prořídlo
Leto ‎(22:20):
zeptat jsem se musel
Smrtka GT ‎(22:20):
joo já vím já ti to nevyčítám
Leto ‎(22:20):
tak to ti popreju hodne stesti v hledani spojencu. Vam rovni jsou jen v top 10
Leto ‎(22:21):
tak dik za pokec
Smrtka GT ‎(22:21):
rád jsem pokecal a doufám že jsem pomohl
Leto ‎(22:22):
kazdopadne pri zachovani neutralnich vztahu a jiste diskretnosti bych ta zustal v kontaktu a vymenoval informace o deni ve V3
Smrtka GT ‎(22:23):
budem si dávat pozor na jazyk kdyby šlo do bojového stavu nebo byly nějaké problémy mužeš se mi ozvat a klidně to pořešíme
Leto ‎(22:24):
to se ceni.. tak lovu zdar
Smrtka GT ‎(22:24):
jak nam říkaly ve SPa čest a sílu
zdař
geek geek geek geek geek
Leto Atreides
Leto Atreides
Vévoda
Vévoda

Po?et p?ísp?vk? : 220
Join date : 24. 11. 07
Age : 40
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

rozhovor s xcomem po icq Empty Re: rozhovor s xcomem po icq

Příspěvek  Vetinari Wed Jan 30, 2008 9:09 am

Tak to je smutné....zase nám nikdo nepomůže s C2 Sad ale je to hra Smile
Vetinari
Vetinari
Spammer
Spammer

Po?et p?ísp?vk? : 355
Join date : 11. 12. 07
Age : 35
Location : Sokolov

Návrat nahoru Goto down

rozhovor s xcomem po icq Empty Re: rozhovor s xcomem po icq

Příspěvek  Anonymní Wed Jan 30, 2008 7:14 pm

z toho co jsem cetl je mi jasne, ze nemaji zajem na spojenectvi s nasi alianci. podle mne jsme pro ne potencinalni farmy a pokud nemame podobnou silu, jako oni a nesdilime stejne casti vesmiru, nebudou se s nami bavit.

vzpomina SPa a zda se ze je na tu alianci velice hrdy. az s nim buds priste mluvit, zeptej se ho, jak dliho SPa exiatovala a proc z ni odesel.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

rozhovor s xcomem po icq Empty Re: rozhovor s xcomem po icq

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru