Aliance Duna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Končíky a zábava ve volném čase.

4 posters

Goto down

Končíky a zábava ve volném čase. Empty Končíky a zábava ve volném čase.

Příspěvek  Vetinari Mon Jun 02, 2008 2:52 pm

Už je tu dlouho dobu nějaký moc velký klid.Tak to trochu zruším Very Happy.

Mě by zajímalo a určitě i ostatní co děláte ve volném čase.


Já třeba když jsem doma a nejsem momentálně v praze tak si rád zahraju PC Call of Duty1,UO,2,4.,Rainbow Six Vegas:1,2.,Need for Speed Most Wanted.,Medal of Honor Airborne.A určitě nesmím zapomenout na Ogame Smile

Pak si jdu vždycky ze soboty a někdy i na neděli zahrát airsoft (viz: www.vseoairsoftu.net).
Nebo si jdu s přítelkyní zajezdit na bruslých a to bude tak vše.

Takže se nebojte a piště Smile

S pozdravem Vetinari
Vetinari
Vetinari
Spammer
Spammer

Po?et p?ísp?vk? : 355
Join date : 11. 12. 07
Age : 35
Location : Sokolov

Návrat nahoru Goto down

Končíky a zábava ve volném čase. Empty cokoli chcete

Příspěvek  Jinax Mon Jun 02, 2008 3:52 pm

tož mě zajímá PC, tzn. ogame, DK(divoké kmeny), GTA san andreas,co dodat; NHL 08, to je celkem sranda;pak battlefield 1942,bohuzel nemam CD key takze hraju nudny singl; medieval II total war(miluju najezdy tezke jizdy proti bezbrannym vidlakum);a carmageddon TDR2000, kde zavodite s autama(a jakyma silenyma!)a cestou zajizdite lidicky a vubec nicite okoli, Greenpeace by klepla pepka Very Happy
to je asi setko.
Jinax
Jinax
Spisovatel velkého formátu
Spisovatel velkého formátu

Po?et p?ísp?vk? : 193
Join date : 11. 12. 07
Age : 29
Location : Olomouc

http://jinax.nolimit.cz/

Návrat nahoru Goto down

Končíky a zábava ve volném čase. Empty Re: Končíky a zábava ve volném čase.

Příspěvek  Vetinari Mon Jun 02, 2008 5:02 pm

Jinax napsal:tož mě zajímá PC, tzn. ogame, DK(divoké kmeny), GTA san andreas,co dodat; NHL 08, to je celkem sranda;pak battlefield 1942,bohuzel nemam CD key takze hraju nudny singl; medieval II total war(miluju najezdy tezke jizdy proti bezbrannym vidlakum);a carmageddon TDR2000, kde zavodite s autama(a jakyma silenyma!)a cestou zajizdite lidicky a vubec nicite okoli, Greenpeace by klepla pepka Very Happy
to je asi setko.

Battlefiled si taky někdy zahraju ale 2,Specials Forces a Modern War.NHL 08 to je taky moje převážně New Jersey Devils Smile
Vetinari
Vetinari
Spammer
Spammer

Po?et p?ísp?vk? : 355
Join date : 11. 12. 07
Age : 35
Location : Sokolov

Návrat nahoru Goto down

Končíky a zábava ve volném čase. Empty Re: Končíky a zábava ve volném čase.

Příspěvek  Edudant Mon Jun 02, 2008 5:53 pm

takze kdyz jsem doma, tak hlavne OGAME a Medal of Honor Allied Assault: Spearheadpak taky rad rybarim a drive jsem taky hral amatersky airsoft, ale uz neni nikdo kdo by si zahral Sad a pak vylety apod. nekam zajit s kamosi, to je asi vse, nic zajimavyho Smile
Edudant
Edudant
Mentat
Mentat

Po?et p?ísp?vk? : 175
Join date : 25. 11. 07
Age : 31
Location : Nový Bor

Návrat nahoru Goto down

Končíky a zábava ve volném čase. Empty Re: Končíky a zábava ve volném čase.

Příspěvek  Vetinari Mon Jun 02, 2008 7:44 pm

Edudant napsal:takze kdyz jsem doma, tak hlavne OGAME a Medal of Honor Allied Assault: Spearheadpak taky rad rybarim a drive jsem taky hral amatersky airsoft, ale uz neni nikdo kdo by si zahral Sad a pak vylety apod. nekam zajit s kamosi, to je asi vse, nic zajimavyho Smile


Alliedku znám a mám jí Very Happy....

Jako ymslíš amatérskej Airsoft třeba hra s Brokovnicí Very Happy....Já mám asi doma 7 zbraní a 10 osobních Smile.Nevim co s tim Very Happy
Vetinari
Vetinari
Spammer
Spammer

Po?et p?ísp?vk? : 355
Join date : 11. 12. 07
Age : 35
Location : Sokolov

Návrat nahoru Goto down

Končíky a zábava ve volném čase. Empty Re: Končíky a zábava ve volném čase.

Příspěvek  Edudant Mon Jun 02, 2008 8:13 pm

ja jsem to chtel zkusit, tak jsem si koupil kratkou manualni zbran (nebo jak se tomu nadava) jenze kamosum se postupne rozbili, takze jsem jeden z poslednich co ji ma a hrat to ve dvou neni ono!!!

kdyz mas MoHAA mas i Spearheady, abysme mohli parit pres net???? protoze na normalnich MoHAA to neni ono!
Edudant
Edudant
Mentat
Mentat

Po?et p?ísp?vk? : 175
Join date : 25. 11. 07
Age : 31
Location : Nový Bor

Návrat nahoru Goto down

Končíky a zábava ve volném čase. Empty Re: Končíky a zábava ve volném čase.

Příspěvek  Vetinari Mon Jun 02, 2008 8:41 pm

Aha..tak to je špatné když nemáte zbraně a nemáte s kím.Pošlu ti stránku kde jsou good kvéry a i osobky...(www.airsoft.cz/shop)Najdi si tam AIRSOFT-Manualy-Krátké:Tam sjou osobky a pohybují se od 500-1000kč.Pokud cheš kdyžtak poradit tak mi napiš Smile.


Mám MOHAA Deluxe Edition tam jsou 3 díly...Jenom to ještě najít Very Happy
Vetinari
Vetinari
Spammer
Spammer

Po?et p?ísp?vk? : 355
Join date : 11. 12. 07
Age : 35
Location : Sokolov

Návrat nahoru Goto down

Končíky a zábava ve volném čase. Empty Re: Končíky a zábava ve volném čase.

Příspěvek  Barri Mon Jun 02, 2008 10:02 pm

Tak já toho volného času moc nemám.Pracuju,dělám VŠ,do toho přítelkyně.Ale když je chvíli čas,tak samozřejmě ogame.Když jsem chodil na střední hodně jsem hrál PC hry.To jich bylo dost,teď si taky něco zahraju.Tak třeba teď jsem si koupil Oblivion-edici hry roku a Gothic III,ten je taky dobrej.PC her mám doma strašně moc,neboť odebírám LEVEL,za ušetřený penízky si občas nějakou hru koupim,baví mě hlavně strategie od Command and conquer a RPG.......
Jinak mimo pc her mě baví stavění počítačů,rád se v něm pohrabu,i když někdy neúspěšně a potom asi ještě spaní....to mi taky jde.
Jinak je to snad vše.

Barri
Spisovatel
Spisovatel

Po?et p?ísp?vk? : 77
Join date : 04. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Končíky a zábava ve volném čase. Empty Re: Končíky a zábava ve volném čase.

Příspěvek  Anonymní Thu Jun 26, 2008 6:54 pm

hehe volnej cas? co to je? posledni dobou to ani neznam... ale driv sem hraval hodne Counter strike, starcraft nebo diablo 2... tedka ale jedinym konickem je prace, obcas kamaradi a sem tam zajdu ulovit nejakou zenskou... jinak asi se tedka nejvic zabyvam mixologii (michani a priprava koktejlu) a sem tam si zkusim neco z flairu (hazeni lahvema)... jinak asi nic...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Končíky a zábava ve volném čase. Empty Re: Končíky a zábava ve volném čase.

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru