Aliance Duna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

XCOM

3 posters

Goto down

XCOM Empty XCOM

Příspěvek  Edudant Wed Jan 23, 2008 11:24 pm

Hrac Emingos z aliance XCOM se mne zeptal, jestli by nasi alianci nevadilo uzavrit spojenectvi s jeho alianci, rekl mi tuto otazku bez zeptani se ostatnich v alianci, takze se vas chci zeptat, jestli by vam nevadilo spojenectvi s alianci XCOM, mam mu pak nekdy dat vedet, jak to dopadlo u nas v alianci a on mi rekne jak se rozhodla jeho ali, takze se k tomu nejak vyjadrete, asi hlavne vedeni, ale jeste upozornuji, ze aliance XCOM se spojenectvim nemusi souhlasit, pak sem napisu jak se XCOM rozhodl!
Edudant
Edudant
Mentat
Mentat

Po?et p?ísp?vk? : 175
Join date : 25. 11. 07
Age : 31
Location : Nový Bor

Návrat nahoru Goto down

XCOM Empty Re: XCOM

Příspěvek  Edudant Wed Jan 23, 2008 11:38 pm

jestli se to spojenectvi uzavre, tak pry budou ocekavat, ze se s nimi budeme podilet na utovcich a na obrane, asi to neni nic divneho, ale radsi to sem pisu, protoze aliance EGS, AI a 1.ARSF tohle nejak moc nevyzadujou, teda alespon se tady o tom moc nemluvi!
Edudant
Edudant
Mentat
Mentat

Po?et p?ísp?vk? : 175
Join date : 25. 11. 07
Age : 31
Location : Nový Bor

Návrat nahoru Goto down

XCOM Empty Re: XCOM

Příspěvek  Anonymní Thu Jan 24, 2008 1:11 am

1.ARSF pozadalo XCOM o spojenectvi. Jenze ti v tom maji jasno. Nechteji slabe spojence a neuzaviraji DON, protoze je to pro jen ztrata farem.

Co se stane, kdyz dojde ke znovu obnoveni s korporaci do ktere se hrne 1.ARSF a nas aliancni partner XCOM nas pozada o APP proti hraci 1.ARSF? Tuhle vec to bude chtit domyslet ve smlouve sepsanou s XCOM.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

XCOM Empty Re: XCOM

Příspěvek  Leto Atreides Thu Jan 24, 2008 1:48 pm

to edudant : napis kamaradovi z XCOMu, at se spoji se mnou nebo s Kewikem. Tohle je otazka vedeni.

Meli bychom zrevidovat nase spojenecke smlouvy. Je fakt, ze u nas jsou to DoNy. Spojenecke akce se vubec nepodnikaji.
XCOM je docela silna ali. Je zajimave, kdyz se oni ozvali prvni... Chtelo by to o nich zjistit nejake info. Jak se chovaj, jake maji nepratele a podobne...
Leto Atreides
Leto Atreides
Vévoda
Vévoda

Po?et p?ísp?vk? : 220
Join date : 24. 11. 07
Age : 40
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

XCOM Empty Re: XCOM

Příspěvek  Anonymní Thu Jan 24, 2008 2:21 pm

Rozhodne ano. Nez se dostat do konfliktu, tak radejivse poradne zjistit. A jak Leto rekl, je dulezite, zda jejich pratele mohou byt i nasimi prateli a to same s neprateli.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

XCOM Empty Re: XCOM

Příspěvek  Kewik Thu Jan 24, 2008 8:10 pm

Chtěl jsem říct, že s alianci XCOM jsme měli spojenectví v minulé alianci a nebylo to moc dobré spojenectví. Sice odstrašovalo, že tak malá a slabá aliance má, tak silného a velkého spojence, ale když jsem požádal o spojeneckou pomoc, tak se na nás vykašlali. Neutral Sad Mě a haadese drtil jeden borec bez ally a potřebovali jsme pomoc. On byl na 68. místě a my tak kolem 2.000 a víc. Šéf XCOMu (20.místo) sice přislíbil pomoc, ale nikdy ji nedodal a to i když jsem ho o to žádal několikrát... Sad
Ani se mi nepodařilo to spojenectví přenést do naší aliance, což mě dost mrzí...

Nevím jak je to teď, protože celá aliance XCOM je po reorganizaci a může to být jiné a navíc jsme dost silná ally = lepší zacházení (snad).

Jsem osobně jsem pro a vyzkoušel bych to spojenectví a uvidí se jak to bude.
Kewik
Kewik
Baron
Baron

Po?et p?ísp?vk? : 318
Join date : 21. 11. 07
Age : 38
Location : Havířov

https://duna.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

XCOM Empty Re: XCOM

Příspěvek  Anonymní Thu Jan 24, 2008 10:08 pm

To by na nej sedelo. Slysel jsem povidani o tom, ze se formovaly umluvy na utok proti White Haven. Osloveny byl asi prave proto, ze byl dvacaty. Cele si to poslechl a pakje poslal do pr.... . Protoze on je pry v klidu, dela silnou obranu a jeho hraci se nejak postaraji.

Jeho arogance ho ale nezachranila. Zanedlouho byl zrecyklovan. Slozilse z toho a 14 dni si nechal farmarit ucet, nez se vzpamatoval a dal se dohromady.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

XCOM Empty Re: XCOM

Příspěvek  Kewik Thu Jan 24, 2008 10:54 pm

Těch 14 neaktivity bylo zrovna v době kdy jsme jednali a přecházeli pod ally DUNA. Chtěl jsem naše, ne moc dobré spojenectví, přinést do aliance DUNA, jako takový dárek. Samozřejmě neodpovídal když byl neaktivní, ale psal jsem mu i na ICQ a nic. Ale já počkal až byl aktivní a napsal mu znova a zase opět neodepsal...
Byl asi dost zdrceny a psychicky na dně.



PS: Všiml jsem si že u jeho planet byli skoro pořád nějaké trosky a pořád aktivita během jeho zhroucení a nehraní. No to je tak když někdo ty online hry bere moc vážně. Je to přeci jen hra! Twisted Evil Smile



PPS: Využiji tohoto, aby se omluvil, že nám trvalo, tak dlouho než jsme přešli pod ally DUNA. Už aspoň víte přesný důvod. Naháněl jsem spojence, ale nic z toho pro Dunu nebylo. Crying or Very sad
Kewik
Kewik
Baron
Baron

Po?et p?ísp?vk? : 318
Join date : 21. 11. 07
Age : 38
Location : Havířov

https://duna.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

XCOM Empty Re: XCOM

Příspěvek  Edudant Fri Jan 25, 2008 9:01 pm

na foru aliance XCOM byl zase navrh, jestli oni chteji spojenectvi s nasi alianci, pry se vetsina vyjadrila, ze s nami spojenectvi nechcteji, takze zadne spojenectvi nebude. docela skoda, ale meli problem, ze oni maji 4 hrace v top 100 a nas nejlepsi hrac (Kewik) je az 166.
Edudant
Edudant
Mentat
Mentat

Po?et p?ísp?vk? : 175
Join date : 25. 11. 07
Age : 31
Location : Nový Bor

Návrat nahoru Goto down

XCOM Empty Re: XCOM

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru