Aliance Duna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komunikace s lídrem aliance "HA HA"

4 posters

Goto down

Jak to vidíte s alianci "HA HA"

Komunikace s lídrem aliance "HA HA" Vote_lcap0%Komunikace s lídrem aliance "HA HA" Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Komunikace s lídrem aliance "HA HA" Vote_lcap83%Komunikace s lídrem aliance "HA HA" Vote_rcap 83% 
[ 5 ]
Komunikace s lídrem aliance "HA HA" Vote_lcap0%Komunikace s lídrem aliance "HA HA" Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Komunikace s lídrem aliance "HA HA" Vote_lcap17%Komunikace s lídrem aliance "HA HA" Vote_rcap 17% 
[ 1 ]
 
Celkem hlasů : 6
 
 
Poll closed

Komunikace s lídrem aliance "HA HA" Empty Komunikace s lídrem aliance "HA HA"

Příspěvek  Kewik Thu Apr 03, 2008 5:39 pm

S hráčem candy [4:339:4], který je lídr aliance HA HA jsme se dohodli na příměří mezi našimi aliancemi. Pokecali jsme a ukázalo se, že není tak špatný jak se mohlo zdát. Přislíbil neútočení na naše členy a dokonce nabídl spojenectví. To jsem odmítl a napsal mu na to, že možná bychom mohli dát dohodu o neútočení. Chci se, ale zeptat Vás jak na to vidíte vy?

Možná bude stačí jenom příměří, ale DoN by jen přeci více garantovala, že na naše hráče nebude útočit.

PS: Dám sem i hlasování, ale lepší budou Vaše názory.
Kewik
Kewik
Baron
Baron

Po?et p?ísp?vk? : 318
Join date : 21. 11. 07
Age : 38
Location : Havířov

https://duna.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Komunikace s lídrem aliance "HA HA" Empty Re: Komunikace s lídrem aliance "HA HA"

Příspěvek  Edudant Thu Apr 03, 2008 6:46 pm

z alianci HA HA nemam zadne zkusenosti, dokonce jsem o ni do teto doby nevedel, kdyz nam prisplibili neutoceni na nase cleny, tak bych s nimi uzavrel DoN, kdyz tak spojenectvi s nimi muzeme uzavrit kdykoli!!!
Edudant
Edudant
Mentat
Mentat

Po?et p?ísp?vk? : 175
Join date : 25. 11. 07
Age : 31
Location : Nový Bor

Návrat nahoru Goto down

Komunikace s lídrem aliance "HA HA" Empty Re: Komunikace s lídrem aliance "HA HA"

Příspěvek  Leto Atreides Thu Apr 03, 2008 8:26 pm

Candy mi jednou znicil letku transporteru a sebral kolem 2M surek. Nasel moji planetu v 6G. To bylo obdobi k v 6G bylo docela rusno. Zaroven se Candy domlouval s Alexandrem1992, kterej me taky skenoval. HA HA je celkem slaba ali, ale Candy ji bodove zveda... Na spojku bych to zatim nevidel. Jsem pro DoN.
Do budoucna bych mu nabídl misto spojenectvi spise slouceni...
Leto Atreides
Leto Atreides
Vévoda
Vévoda

Po?et p?ísp?vk? : 220
Join date : 24. 11. 07
Age : 40
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Komunikace s lídrem aliance "HA HA" Empty Re: Komunikace s lídrem aliance "HA HA"

Příspěvek  Jinax Fri Apr 04, 2008 3:35 pm

sice by zasluhoval potrestat,znicil,sebral a zdavastoval mi dohromady vice nez 5 mil. surek, troufnu si rict, i 10 milionu... spis neco mezi... zatim DoN ale kdyby bylo jen na me tak znicit Twisted Evil --- -konecne to muzu v 6g rozjet Very Happy
Spice must flow!
Jinax
Jinax
Spisovatel velkého formátu
Spisovatel velkého formátu

Po?et p?ísp?vk? : 193
Join date : 11. 12. 07
Age : 29
Location : Olomouc

http://jinax.nolimit.cz/

Návrat nahoru Goto down

Komunikace s lídrem aliance "HA HA" Empty Re: Komunikace s lídrem aliance "HA HA"

Příspěvek  Kewik Fri May 02, 2008 11:17 pm

Resumé tohohle hlasování je: Chceme DoN s alianci HA HA.

PS: Zatím s nimi dáme DoN, aby jsme se tak zbavili agresora. Později se můžeme sloučit. Smile



Uzamykám topic. Dík za hlasování. Případné dotazy pište do OGame nebo přes PM zprávy.
Kewik
Kewik
Baron
Baron

Po?et p?ísp?vk? : 318
Join date : 21. 11. 07
Age : 38
Location : Havířov

https://duna.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Komunikace s lídrem aliance "HA HA" Empty Re: Komunikace s lídrem aliance "HA HA"

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru