Aliance Duna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shánění pomoci

2 posters

Goto down

Shánění pomoci Empty Shánění pomoci

Příspěvek  Anonymní Fri Jan 04, 2008 7:10 pm

Mluvil jsem s několika hodně silnými lidmi v top 30, neozvali se mi zatím všichni ale pashaak, mi odpověděl, že proti ali C2 půjde kdykoliv, možná i celá jejich aliance, budu se optávat dál, kdybychom sehnali dostatek silných lidí, tak bychom tuhle ali dokázali sestřelit s hvězdných soustav celeho vesmíru Very Happy Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shánění pomoci Empty Re: Shánění pomoci

Příspěvek  Barri Sat Jan 05, 2008 12:55 am

Ale opatrně,aby to někdo nevykecal,i když se tomu stejně asi nevyhneme,bonzáci jsou všude

Barri
Spisovatel
Spisovatel

Po?et p?ísp?vk? : 77
Join date : 04. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Shánění pomoci Empty Re: Shánění pomoci

Příspěvek  Anonymní Sat Jan 05, 2008 1:15 am

Temster napsal:Mluvil jsem s několika hodně silnými lidmi v top 30, neozvali se mi zatím všichni ale pashaak, mi odpověděl, že proti ali C2 půjde kdykoliv, možná i celá jejich aliance, budu se optávat dál, kdybychom sehnali dostatek silných lidí, tak bychom tuhle ali dokázali sestřelit s hvězdných soustav celeho vesmíru Very Happy Very Happy

Obavam se, ze vztahy v prvni stovce jsou tak provazane, ze tva aktivita nam muze jen ublizit. Poloz si otazku, co jim muzeme nabidnout? O C2 nevime skoro nic. A nikdo ze silnych hracu nepoleti, aby lovil hrace C2. Spis se obavam aby se nepousmali a nerekli, si "Pojdme farmarit ty fnukaly!".

Dobrym prikladem je pashaak, ktery nanasi vyzvu zareagoval utoky. Tomu je burt co je secleny nasi aliance.
Jeste bych rad podotknul, ze pashaak byl dlooooooouho farmou C2. K svemu postaveni nedosel znalostmi a hracskym umem, ale prevzal ucet po hraci sve aliance, ktery uz nechtel hrat.

Myslim, ze je to chyba, nic vic.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shánění pomoci Empty Re: Shánění pomoci

Příspěvek  Kewik Sat Jan 05, 2008 11:42 am

Já myslím, že Temster dělá dobře. Doufám, že se ti povede sehnat co nejvíce lidí (aliancí). Samozřejmě by se to mělo udžet v tajnosti, ale myslím si, že samotná C2 musí mít jasno, že pokud na naši ally pořád útočí, tak se jen tak nenecháme! I když by to C2 zjistila, tak to postoj k nám moc nezmění - pořád nás budou farmit a atakovat.
Kewik
Kewik
Baron
Baron

Po?et p?ísp?vk? : 318
Join date : 21. 11. 07
Age : 38
Location : Havířov

https://duna.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Shánění pomoci Empty Re: Shánění pomoci

Příspěvek  Anonymní Sat Jan 05, 2008 3:00 pm

Tak aliance "Elita" nám asi nabízí mír a spolupráci proti C2, aliance BotL je proti alianci C2 taky zaměřená, mám ještě jednoho člověka ale ještě se neozval. Vím že je to rizikové se takhle vyptávat a shánět lidi, ale buď to výjde a C2 se zbavíme nebo nevýjde a budem žít jako do teď, pěkný farmičky pro silnější hráče Exclamation , pokud se tyto spojenectví uzavřou, navrhoval bych spíše jen dočasnou pomoc abychom tu kolem sebe neměli jen spojence a nemohli na někoho útočit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shánění pomoci Empty Re: Shánění pomoci

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru